avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 788 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... buna ziua am o bancnota de 100 dolari fabricata in ...
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

buna ziua am o bancnota de 100 dolari fabricata in 1990 ...as ...

buna ziua am o bancnota de 100 dolari fabricata in 1990 ...as putea sa o chimb in lei pe undeva ? ca la banci si automatele de schimb valutar nu mai schimba asa ceva?
Cel mai recent răspuns: luka2607 , utilizator 10:05, 3 Martie 2022
~ Conținut șters la cerere ~

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Bani falsi beatricemanchevici beatricemanchevici Buna ziua, am o problema pe care nu stiu cum sa o rezolv si as avea nevoie de niste sfaturi, poate s-au mai confruntat si alte persoane , am primit o suna de ... (vezi toată discuția)
Bancnote euro false. Juca Sergiu-Gheorghe Juca Sergiu-Gheorghe Buna ziua. Azi am mers la banca sa scot o suma de bani de pe un card de euro, 350 mai exact. La acelasi ghiseu erau doua persoane. Una dintre ele parea sa fie ... (vezi toată discuția)
Schimb valutar - bani falsi MariaT11 MariaT11 Buna ziua, Va scriu pentru a va cere un sfat in urmatoarea situatie: Sunt studenta si pentru anul universitar in curs am primit o bursa Erasmus la o ... (vezi toată discuția)