avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 511 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Executare silită Buna ziua. Am primit de la Serviciul Public de Taxe si ...
Discuție deschisă în Executare silită

Buna ziua. Am primit de la Serviciul Public de Taxe si Impozite ...

Buna ziua.
Am primit de la Serviciul Public de Taxe si Impozite instiintare de plata pentru sume ce constituie obiectul unor dosare de executare silita din anii 2006, 2007 si 2011-2014. Aceste sume nu sunt supuse prescriptiei?
Multumesc.

Alte discuții în legătură

Prescriptie executare silita lucia45 lucia45 Buna ziua, In luna octombrie 2006 am fost obligata sa fac un angajament de plata cu suma x. catre o societate comerciala (nu are importanta motivul), ... (vezi toată discuția)
Prescriptie extinctiva impozite si taxe locale Ioan Seria Ioan Seria Buna seara, Va supun atentiei o situatie pe care trebuie sa o solutionez pentru o viitoare clienta. Concret, clienta mea, a avut si mai are inca mai multe ... (vezi toată discuția)
Executare silita modificare ncpc prin legea 138/2014 quasimodo_50 quasimodo_50 Buna ziua! Speta este urmatoarea. Credit luat in 2004 de la banca x...neplatit din iunie 2005..prelaut, in prima faza, de asigurari de la banca x; ulterior de ... (vezi toată discuția)