avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 577 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Buna ziua! Am o o autorizatie de construire locuinte ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Buna ziua! Am o o autorizatie de construire locuinte semicolective ...

Buna ziua!
Am o o autorizatie de construire locuinte semicolective maxim 2 unitati locative.
Dupa receptie se pot dezmembra in 2 CF uri , atat casa cat si terenul?

Alte discuții în legătură

Autorizatie construire legala grilpavel grilpavel Buna ziua , am obtinut autorizatie de construire pentru 2 duplexuri (4 locuinte individuale ) pe un lot comun de 1120 de m patrati nedezmebrat fara delimitare ... (vezi toată discuția)
Dezmembrare imobil ContSters193759 ContSters193759 Un teren este detinut in indiviziune de 3 persoane (mama si 2 copii), pe acesta se va realiza o casa de catre cei doi copii, mama urmand sa locuiasca in partea ... (vezi toată discuția)
Receptie constructie cu autorizatie expirata Mihaionut Mihaionut Buna ziua, Am si eu urmatoarea speta. Detin in coproprietate cu o alta persoana un teren. Cu ceva ani in urma (vreo 10) am obtinut pe numele ambilor ... (vezi toată discuția)