Forum Discuţii juridice Paşapoarte, cărţi de ... Va rog sa imi spuneti daca un student UE care studiaza ...
Discuție deschisă în Paşapoarte, cărţi de identitate, acte de stare civilă - formalităţi, obţinere, probleme

Va rog sa imi spuneti daca un student UE care studiaza in Romania ...

Va rog sa imi spuneti daca un student UE care studiaza in Romania ,are dreptul sa isi inscrie autoturismul in Ro pe perioada sederii lui in Ro? Va multumesc!
Manuela Rășină, administrator
De ce sa-l inscrie daca e in UE?