Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Indemnizatia artistilor amatori.
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Indemnizatia artistilor amatori.

Am fost dansator amator timp de 20 de ani la un ansamblu folcloric.As vrea sa stiu ce acte sau ce demers trebuie sa fac, pt a primi indemnizatia artistilor amatori. Multumesc!
george-neagu, moderator