Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Buna ziua. Sunt medic intr-un spital in care se ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Buna ziua. Sunt medic intr-un spital in care se efectueaza garzi ...

Buna ziua.
Sunt medic intr-un spital in care se efectueaza garzi la domiciliu. Contractul de garzi este conform salarizarii din 2015. Este legal?
Vedeți acest link
[ link extern ] /