avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 384 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Buna ziua. Sunt medic intr-un spital in care se ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Buna ziua. Sunt medic intr-un spital in care se efectueaza garzi ...

Buna ziua.
Sunt medic intr-un spital in care se efectueaza garzi la domiciliu. Contractul de garzi este conform salarizarii din 2015. Este legal?
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 07:05, 16 Martie 2022
Vedeți acest link
[ link extern ] /

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Garzi medici domiciliu crysy1981 crysy1981 Buna seara , sunt medic angajata la spital de stat cu norma intreaga 8 ore pe zi . Specialitatea mea este anestezie si terapie si spitalul este un spital ... (vezi toată discuția)
Buna ziua. o nelămurire la care nu am primit răspuns concret ... Geo_88 Geo_88 Buna ziua. O nelămurire la care nu am primit răspuns concret și la care nu am fost sfătuit ce anume trebuie să fac, sau cum trebuie să procedez dar sper ... (vezi toată discuția)
Corelarea contractelor de garda ManuelaMuresan ManuelaMuresan Buna ziua, Am si eu o dilema in ceea ce priveste corelarea prevederilor OUG 57/2015 cu prevederile Ordinului MS 870/2004: pe de o parte avem 1. OUG 57/2015 ... (vezi toată discuția)