avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 551 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Buna ziua caut arhivele intreprinderii I.T.I.A ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Buna ziua caut arhivele intreprinderii I.T.I.A bucuresti care ...

Buna ziua caut arhivele intreprinderii I.T.I.A bucuresti care s a desfintat
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 13:29, 24 Martie 2022
Luati legatura cu
ISD GENERAL CONSULTING SRL, Calitate: lichidator judiciar, sa va comunice unde s-ar afla arhiva.

sau

Arhivele Nationale ale Romaniei
Adresa de corespondenţă: Bucureşti, Strada Leaota nr. 2A, Sector 6
Telefon Secretariat:
Telefon direct: 021.312.67.04
Telefon prin centrală: 021/ 303 70 80, la interior 34710
Fax: 0040-21/313 18 38; 0040-21/312 58 41
e-mail: secretariat@arhivelenationale.ro

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Buna ziua, am lucrat la cooperativa arta populara bucuresti si ... mariana neagu mariana neagu Buna ziua, am lucrat la Cooperativa Arta Populara Bucuresti si as dori sa aflu unde este arhiva, pentru a-mi elibera o adeverinta de vechime (vezi toată discuția)
Bună ziua. am lucrat la canalul bucurești - dunăre în perioada ... GhitaS GhitaS Bună ziua. Am lucrat la Canalul București - Dunăre în perioada 1 iulie 1988 până în ianuarie 1989, ca detașat de la OGA Bihor. Pentru dosarul de ... (vezi toată discuția)
Arhiva movas vaslui. vă rog, dacă îmi puteți spune unde găsesc arhiva ... Mirela N. Mirela N. Bună ziua, Vă rog, dacă îmi puteți spune unde găsesc arhiva de la Fabrica de Mobilă MOVAS, Vaslui. S-ar părea că nu este la Tomești, Iași, unde ... (vezi toată discuția)