Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Buna ziua caut arhivele intreprinderii I.T.I.A ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Buna ziua caut arhivele intreprinderii I.T.I.A bucuresti care ...

Buna ziua caut arhivele intreprinderii I.T.I.A bucuresti care s a desfintat
Luati legatura cu
ISD GENERAL CONSULTING SRL, Calitate: lichidator judiciar, sa va comunice unde s-ar afla arhiva.

sau

Arhivele Nationale ale Romaniei
Adresa de corespondenţă: Bucureşti, Strada Leaota nr. 2A, Sector 6
Telefon Secretariat:
Telefon direct: 021.312.67.04
Telefon prin centrală: 021/ 303 70 80, la interior 34710
Fax: 0040-21/313 18 38; 0040-21/312 58 41
e-mail: secretariat@arhivelenationale.ro