Forum Discuţii juridice Codul rutier, contravenţii şi ... Dacă am avut suspendat permisul în 2021 și l-am ...
Discuție deschisă în Codul rutier, contravenţii şi probleme conexe

Dacă am avut suspendat permisul în 2021 și l-am redobândit ...

Dacă am avut suspendat permisul în 2021 și l-am redobândit prin examen 13/15, mai am dreptul sa mai dau acest examen și în 2022, având în vedere ca mi s-a suspendat iar?
Mulțumesc!