avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 309 soluții astăzi
Forum Discuţii diverse Timp liber şi ocupaţii cu care ... timp liber - mai avem?
Discuție deschisă în Timp liber şi ocupaţii cu care îl putem umple

timp liber - mai avem?

Am 27 de ani si sunt obosit, ceea ce nu mi se pare deloc normal! Voi mai aveti timp liber? Si chiar daca mai aveti, va mai puteti bucura de el?
tardiv ca sa raspund la acest mesaj dar mi-a atras atentia, da intradevar desi m-ai avem putin timp liber suntem prea obositi sa mai facem ceva cu el
Da, intr-adevar nu stam prea bine cu timpul, dar nu credeti ca e totul o chestiune de planificare si de mentalitate. eu cu cat ma gandesc ca nu am timp liber parca cu atat se micsoreaza. Asa ca solutia mea e sa stau cat mai relaxata si sa nu mai gandesc atat la lipsa timpului cat la ce pot sa fac cu el. si sincer am reusit un pic. Adica stiu ca in timpul liber profit de tot ce imi place chiar daca portiile nu sunt atat de mari pe cat as vrea, dar e ceva...:D
Trebuie sa ne facem timp si pt noi ca altfel trece viata pe langa noi si nu ramanem decat cu oboseala!
Hmmm,timp liber!!! Nici nu mai stiu ce este ala#-o
Trebuie sa gasiti o solutie sa imbinati viata profesionala cu viata personala, ca altfel clacati de tineri. La noi in firma chiar se vehiculeaza ca, la volumul de munca pe care il avem, ne vom pensiona la 35 de ani:D
eu am...:">

Alte discuții în legătură

Ce schimbari v-ati propus pentru noul an Herra_ Herra_ Si nu in ultimul rand, ce dorinte si aspiratii aveti ?! Eu mi-am propus sa nu mai dau pe dinafara efervescenta mea, decat daca este insotita de ceva bun, pe ... (vezi toată discuția)