Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Buna ziua , ma numesc Conu Constantin , locuiesc in ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Buna ziua , ma numesc Conu Constantin , locuiesc in Caracal , ...

Buna ziua , ma numesc Conu Constantin , locuiesc in Caracal , jud. Olt , la data pensionarii locuiam in jud. Dolj , va rog sa-mi spuneti cum pot primi talonul de pensionare albastru la adresa de e-mail . Mentionez ca primesc pensia prin cont bancar . Mulțumesc !
~ Conținut șters la cerere ~
Mulțumesc !