Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general somaj
Discuție deschisă în Contabilitate în general

somaj

buna ziua.daca acum sunt in concediu fara plata si peste 3 luni cand termin concediul ma concediaza mai pot beneficia de somaj?multumesc
puteti beneficia de somaj numai daca in ultimele 24 de luni aveti lucrate 12 si contributia la fondul de somaj este achitata.
multumesc frumos.o zi buna