Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... Inregistrare SPV asociatie proprietari. Buna seara, nu ...
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

Inregistrare SPV asociatie proprietari. Buna seara, nu stiu cum ...

Inregistrare SPV asociatie proprietari.
Buna seara, nu stiu cum pot inregistra in SPV ( ANAF spatiu virtual ) asociatia de proprietari. Am imputernicire sa transmit decl 112 cu semnatura electronica pe pers fizica. Ma poate ajuta cineva ? Multumesc.
sanda65, utilizator
Buna ziua,
Instructiunile le gasiti pe anaf.ro, inregistrare utilizatori.
elenazan, utilizator