Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Bună ziua, oprirea justificata a activității la ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Bună ziua, oprirea justificata a activității la locul de munca ...

Bună ziua, oprirea justificata a activității la locul de munca trebuie justificata in scris sau nu? Mulțumesc
Doriti sa faceti greva ? ..detaliati, intrucat sintagma " oprirea justificata a activității la locul de munca" ... nu se regaseste in legislatie ...