Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Buna ziua Tatăl meu a făcut moștenirea după ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Buna ziua Tatăl meu a făcut moștenirea după bunicul acum ...

Buna ziua
Tatăl meu a făcut moștenirea după bunicul acum 15 ani și a dezbătut doar niste acțiuni.
In urma cu 5 ani a făcut certificat suplimentar și a moștenit și restul proprietăților.
Tatăl meu a decedat și am făcut moștenirea după certificatul suplimentar al tatălui însă nu sa trecut un teren din certificatul suplimentar deoarece era parcelă greșită dar am rezolvat și am făcut certificat suplimentar.
Însă am uitat sa prezint la notar și certificatul unde făcuse după acțiuni..îmi mai poate face notarul al 2 lea certificat de moștenitor suplimenntar?
Se pot face oricâte certificate suplimentare doriți.