Forum Discuţii juridice Dreptul, calculatorul meu şi ... Hristos a înviat, am o mare problema am uitat parola ...
Discuție deschisă în Dreptul, calculatorul meu şi internetul

Hristos a înviat, am o mare problema am uitat parola și emailul ...

Hristos a înviat, am o mare problema am uitat parola și emailul de la contul meu vechi de facebook iar nu știu cum să mă conectez pe acel cont contul este [ link extern ] !
incercati sa folositi autentificarea cu numarul de telefon

Inspirs a scris:

Hristos a înviat, am o mare problema am uitat parola și emailul de la contul meu vechi de facebook iar nu știu cum să mă conectez pe acel cont contul este [ link extern ] )

daca FB nu este cooperant si nu raspunde la solicitarile dvs (le-ati facut? nu e clar), nu va ramane decat sa va faceti un cont nou. e posibil ca in acest proces, site-ul sa descopere ca mai aveti un cont si sa va ajute.