Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Bun disputat in succesiune
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Bun disputat in succesiune

Buna ziua!

As vrea sa stiu caror urmasi revin, in urma unei succesiuni, dependintele casei dintr-o gospodarie, construite ulterior decesului celor care au trait acolo?
Este vorba de o bucatarie de vara, constructia fiind platita din banii mei, dar acolo locuind o alta ruda care are drept la mostenire.

Va multumesc!
dany3377, utilizator
Orice neintelegere se solutioneaza.in instanta.
Aveți autorizație de construire?