Forum Discuţii juridice Traduceri Buna, Intrebare, daca un traducator este autorizat ...
Discuție deschisă în Traduceri

Buna, Intrebare, daca un traducator este autorizat pentru 2 limbi ...

Buna,

Intrebare, daca un traducator este autorizat pentru 2 limbi straine este posibil sa modifice autorizatia astfel incat sa ramana doar cu 1 din acele limbi?
Multumesc pentru raspunsuri!