avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 434 soluții astăzi
Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general Buna ziua! La bilant 2021 pentru F20 rubrica 01a ( CA ...
Discuție deschisă în Contabilitate în general

Buna ziua! La bilant 2021 pentru F20 rubrica 01a ( CA corespunzatoare ...

Buna ziua!
La bilant 2021 pentru F20 rubrica 01a ( CA corespunzatoare activitatii preponderente) si F30 rubrica 185a ( cheltuieli privind consumul de energie) trecem sumele si la 2020 avand in vedere ca s-a modificat formatul bilantului in 2021?

Alte discuții în legătură

Completare formular bilant 2016 carnutu_c carnutu_c In formularul de bilant pentru \"microentitati\" la F30 randul 221 se cer exact aceleasi informatii ca in F20 din formularul pentru \"entitati mici\". Degeaba ... (vezi toată discuția)
Inregistrarea contului 4428 in bilant ram24 ram24 Buna ziua, va rog sa imi spuneti daca trebuie sa includ soldul contului 4428 in datorii in bilant? Daca il adun la rd 14 F10 nu imi da corelatia si atunci ... (vezi toată discuția)
Bilant 31.12.2011 Bibike Bibike Buna ziua tuturor! As dori sa aflu care sunt anexele la bilant pentru: -forma prescurtata -forma simplificata Am intocmit bilantul in forma prescurtata ... (vezi toată discuția)