Forum Discuţii juridice Contencios administrativ sau ... Bună ziua! Doresc și eu ce documente sunt necesare ...
Discuție deschisă în Contencios administrativ sau probleme juridice cu autorităţile, contravenţii

Bună ziua! Doresc și eu ce documente sunt necesare pentru a ...

Bună ziua! Doresc și eu ce documente sunt necesare pentru a putea racorda un teren la rețeaua de energie electrica în vederea de a folosi o pompa de apa pentru a putea uda gradina și solariile? (menționez că am stâlpii cu rețeaua de iluminat și cu rețeaua de 380v în fata terenului)
selectati un SRL autorizat pentru racordari electrice din zona (de pe website-ul distribuitorului). apa din puțul de pe teren? va trebuie si acolo un acord OGA