avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 771 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Buna ziua! De curand mi-am schimbat domiciliul din ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Buna ziua! De curand mi-am schimbat domiciliul din Bucuresti ...

Buna ziua! De curand mi-am schimbat domiciliul din Bucuresti in judetul Ilfov si va trebui sa transcriu autoturismul pe Ilfov. Este nevoie sa fac alta asigurare RCA pentru a depune actele la DRCPIV?
Multumesc.

Alte discuții în legătură

Schimbare acte masina Maria0333 Maria0333 Bună ziua! De curând am schimbat domiciliul în alt județ, iar acum trebuie sa schimb și actele mașinii. Pot face RCA-ul pe vechea adresa, iar după ... (vezi toată discuția)
Transfer auto pf din bucuresti in hunedoara tasya tasya Buna ziua. Mi-am schimbat domiciliul din Bucuresti in Hunedoara. Autoturismul este inca inmatriculat pe Bucuresti. Doresc sa stiu care este procedura pe care ... (vezi toată discuția)
Schimbare domiciliu obligatorie? Mariussus78 Mariussus78 Locuiesc in Bucuresti la parinti. Am cumparat prin prima casa un apartament in Bragadiru Ilfov. Sunt obligat sa-mi schimb domiciliul? Ma refer la acte (CI, ... (vezi toată discuția)