Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Impozit pe venit, ... Document de autorizare pentru declarația unica
Discuție deschisă în Fiscalitate - Impozit pe venit, CAS, CASS

Document de autorizare pentru declarația unica

Buna ziua,
Unde găsesc pentru rubrica din declarația unica I.1.1.A.6 documentul de autorizare ?
Care este numărul documentului( sau unde găsesc acest nr.) ce trebuie completat in declarația unica?
suhateanu.lucia, utilizator
Treceti nr de la REG COMERTULUI de pe certificat daca sunteti PFA .