Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... NICI DUPA 6 LUNI NU ESTE COMUNICAT HOARAREA LUATE CARE ...
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

NICI DUPA 6 LUNI NU ESTE COMUNICAT HOARAREA LUATE CARE PE SCURT ...

NICI DUPA 6 LUNI NU ESTE COMUNICAT HOARAREA LUATE CARE PE SCURT DEJA ESTE MOTIVATE SI DEPUSE LA INFO DOSAR,SE POT FACE CEVA LA TRIBUNALUL HARGHITA ESTE ACEST CAZ??? ,MULTUMESC DEJA INAINTE RASPUNSUL !!!
Bună ziua,
Puteți face o cerere de urgentare a redactării hotărârii.