avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 595 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Bună seara, mă interesează, de principiu, dacă ...
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Bună seara, mă interesează, de principiu, dacă pentru stabilirea ...

Bună seara,
mă interesează, de principiu, dacă pentru stabilirea sediului social al unui SRL, cu obiect de activitate CONSULTANȚĂ si SERVICE IT , intrun apartament, este necesar acordul vecinilor sau al asociației de proprietari.
Mulțumesc frumos!

Alte discuții în legătură

As dori sa deschid un srl,ma puteti indruma??? spicy3 spicy3 Sunt absolventa a facultatii de drept, nu lucrez, sunt la inceput si incerc sa ma descurc intr-un fel. Am tot ascultat discutiile despre consilierii juridici, ... (vezi toată discuția)
Detin o firma careia vreau sa ii schimb adresa sediului social. utilizator763238210 utilizator763238210 Detin o firma careia vreau sa ii schimb adresa sediului social. Noua adresa va fi in apartamentul detinut de tatal meu. Firma isi desfasoara activitatea in ... (vezi toată discuția)
Srl serar09 serar09 Buna seara, As dori infiintarea unui SRL. Pot imputernici sotia sa se ocupe de infiintarea acesteia in numele meu? Multumesc! (vezi toată discuția)