Forum Discuţii juridice Avocaţi şi Admitere ... Bună ziua sau bună seară, depinde când vedeți ...
Discuție deschisă în Avocaţi şi Admitere în avocatură

Bună ziua sau bună seară, depinde când vedeți acest mesaj! ...

Bună ziua sau bună seară, depinde când vedeți acest mesaj!
Știu că s-a mai pus în temă acest subiect, însă aș dori să fiu totuși sigură de acest lucru. Sunt tare pasionată de tot ceea ce ține de domeniul juridic și mi-ar plăcea să aplic la Facultatea de Drept și mai departe vreau să continui făcând cei 2 ani după examenul pentru notari.
Țin să menționez și scopul acestei întrebări, am un tatuaj puțin mai sus de încheietură. Credeți că va reprezenta un impediment?
Bună ziua,

Nu există o asemenea restricție. Succes!

Manuela Rășină a scris:

Bună ziua,

Nu există o asemenea restricție. Succes!

Mulțumesc din suflet!