avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 411 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Poliţe de asigurare, reasigurare ... Salut, am si eu o problema, am avut un accident de ...
Discuție deschisă în Poliţe de asigurare, reasigurare şi probleme juridice conexe

Salut, am si eu o problema, am avut un accident de masina anu ...

Salut, am si eu o problema, am avut un accident de masina anu trecut, eu find vinovat. Mi sa intocmit un dosar de vatamare corporala. Imi fine, dupa cateva luni bune primesc acasa clasarea, omu a dat firma de asigurare in judecata " City Insurance " dupa omu imi spune ca isi face operatie ca are dureri in zonei coloanei din cauza accidentului. Asta ar fi duoa cateva luni bune.
As vrea sa stiu daca se va redeschide dosarul penal sau ce se poate intampla, ca sa stiu ce sa fac. Multumesc!

Alte discuții în legătură

Salutare, am si eu o problema in care ma confrunt si nu stiu ... Ionut Daniel47 Ionut Daniel47 Salutare, am si eu o problema in care ma confrunt si nu stiu ce sa mai fac, am avut un accident pe data de 29.06.2021 vinovatul fiind eu, sa va explic: Ma ... (vezi toată discuția)
Vătămare corporală în accident cu masina de transport în germania corina rpd corina rpd Cum procedez, care sunt pasii legali daca am fost vatamat corporal, cu spitalizare în Germania, intr un accident mașină, cu autoturismul care mă ... (vezi toată discuția)
Salutare, am si eu o problema in care ma confrunt si nu stiu ... Ionut Daniel47 Ionut Daniel47 Salutare, am si eu o problema in care ma confrunt si nu stiu ce sa mai fac, am avut un accident pe data de 29.06.2021 vinovatul fiind eu, sa va explic: Ma ... (vezi toată discuția)