Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general Contabilitate asociatie sportivă.
Discuție deschisă în Contabilitate în general

Contabilitate asociatie sportivă.

Bună seara. Tocmai am înființat o asociatie sportivă. Nu am contabil. Celui care se înscrie îi emit bon fiscal. Seara scot Z- ul. Ce taxe mai trebuie să plătesc statului la sfârșit de lună sau an? Orice cumpăr pt club o fac cu factura.
george-neagu, moderator