avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 412 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Am un dp care ar fi trebuit sa aiba primul termen in ...
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

Am un dp care ar fi trebuit sa aiba primul termen in 21.06.2022. ...

Am un dp care ar fi trebuit sa aiba primul termen in 21.06.2022. acum cand am verificat online, scrie:

21.06.2022
Ora estimata: 10:00
Complet: PENAL 2
Tip solutie: Termen preschimbat
Solutia pe scurt: Având în vedere Hotărârea nr. 9/04.05.2022 a Colegiului de Conducere al Judecătoriei Ploieşti, prin care s-a decis desfiinţarea completului Penal 2 începând cu 23.05.2022, cauza a fost repartizată ciclic Completului Penal 3.

06.09.2022
Ora estimata: 12:00
Complet: PENAL 3
Tip solutie:
Solutia pe scurt:
Document:

Asta inseamna ca s-a amanat pana in septembrie? mai tb sa astept vreo notificare acasa legata de aceasta schimbare?
Cel mai recent răspuns: makavelikus , utilizator 17:13, 27 Mai 2022
1 din 1 utilizatori consideră
acest răspuns util
Buna ziua!

Da, pentru ca a fost desfiintat completul, s-a dat un nou termen in luna septembrie. Veti fi anuntat despre noul termen.
multumesc

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Buna, imi poate spune cineva care este termenul? mely_mely16 mely_mely16 as vrea sa stiu la care termen de judecata trebuie sa ma prezint 03.02.2014 Ora estimata: 8:00 Complet: Complet P3 Tip solutie: Termen ... (vezi toată discuția)
Custodia copilului minor ioana1987 ioana1987 buna ziua am un baiat de 3 ani jumate si avem custodie comuna vreau sa plec cu minorul in strainatate iar tatal nu este de acord am inaintat un proces si el nu ... (vezi toată discuția)
Repartizat ciclic ... NICULIN NICULIN Repartizat ciclic Buna ziua! Pe portalul Judecatoriei, la dosarul in cauza, dupa data 18 mai, de cand a aparut la Tip solutie: \" amana cauza pentru 25 ... (vezi toată discuția)