Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Am un dp care ar fi trebuit sa aiba primul termen in ...
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

Am un dp care ar fi trebuit sa aiba primul termen in 21.06.2022. ...

Am un dp care ar fi trebuit sa aiba primul termen in 21.06.2022. acum cand am verificat online, scrie:

Ora estimata: 10:00
Complet: PENAL 2
Tip solutie: Termen preschimbat
Solutia pe scurt: Având în vedere Hotărârea nr. 9/04.05.2022 a Colegiului de Conducere al Judecătoriei Ploieşti, prin care s-a decis desfiinţarea completului Penal 2 începând cu 23.05.2022, cauza a fost repartizată ciclic Completului Penal 3.

Ora estimata: 12:00
Complet: PENAL 3
Tip solutie:
Solutia pe scurt:
Document:

Asta inseamna ca s-a amanat pana in septembrie? mai tb sa astept vreo notificare acasa legata de aceasta schimbare?
Buna ziua!

Da, pentru ca a fost desfiintat completul, s-a dat un nou termen in luna septembrie. Veti fi anuntat despre noul termen.
multumesc