Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Dar cei cu indemnizații de handicap primesc acest ...
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Dar cei cu indemnizații de handicap primesc acest ajutor de ...

Dar cei cu indemnizații de handicap primesc acest ajutor de 700 de lei în luna iulie 2022?
Suma de 700 de lei se acorda pentru toți pensionarii cu pensii sub 2.000 lei .