Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Buna, va rog care este temeiul legal care arata ca ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Buna, va rog care este temeiul legal care arata ca persoana responsabila ...

Buna, va rog care este temeiul legal care arata ca persoana responsabila de dosarele personale ale angajatilor, ( resurse umane) la solicitarea conducerii, are voie sa dea dosarul persoanl al angajatului, in original? pentru cateva zile?
Cui sa îl dea?
- la jurist, la director