Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Bună ziua. Vă rog frumos, cum poate un părinte ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Bună ziua. Vă rog frumos, cum poate un părinte să-i facă ...

Bună ziua. Vă rog frumos, cum poate un părinte să-i facă acte de proprietate asupra unui imobil doar unui singur copil în cazul când sunt doi copii. Mulțumesc !
Cum doreste. Vânzare, donație, întreținere, renta viageră etc.
Mulțumesc frumos !