avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 792 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Bună ziua am și eu o întrebare lucrez ca ...
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Bună ziua am și eu o întrebare lucrez ca prostituata in Austria ...

Bună ziua am și eu o întrebare lucrez ca prostituata i austria și am asigurare dacă rămân însărcinată în Austria statul ma ajuta cu ceva-??
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 07:19, 18 Iunie 2022
Platiti taxe in Austria?
Lucrez legal nu plătesc eu personal dar plătesc unde lucrez și ei plătesc mai departe
Solicitați mai multe detalii de aici :
Biroul ataşatului pentru probleme de muncă și sociale pentru RF Germania și Austria

Dna. Mihaela Mădălina TULEU

Ataşat pentru probleme de muncă și sociale
Tel: +49 (0)30 212 39 108
Fax: +49 (0)30 212 39 399
E-mail: berlin.social@mae.ro

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Bună ziua! dacă am lucrat în austria pana în luna mai 2021 ... Cantuanamaria Cantuanamaria Bună ziua! Dacă am lucrat în Austria pana în luna mai 2021 și acum lucrez în Germania dar part Time, și am aflat ca sunt însărcinată. Intrebarea mea ... (vezi toată discuția)
Buna ziua. am lucrat in germania, iar in urma unor probleme de ... Michi2475 Michi2475 Buna ziua. Am lucrat in Germania, iar in urma unor probleme de sănătate am fost nevoit să-mi iau concediu medical din perioada 16.05.2020-19.03.2021, in ... (vezi toată discuția)
Bună ziua,dacă fiul meu care este studenta ramas repetent ,mai ... Aurora Jantea Aurora Jantea Bună ziua,dacă fiul meu care este studenta ramas repetent ,mai poate beneficia de alocația din germania? (vezi toată discuția)