Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Bună ziua am și eu o întrebare lucrez ca ...
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Bună ziua am și eu o întrebare lucrez ca prostituata in Austria ...

Bună ziua am și eu o întrebare lucrez ca prostituata i austria și am asigurare dacă rămân însărcinată în Austria statul ma ajuta cu ceva-??
Platiti taxe in Austria?
Lucrez legal nu plătesc eu personal dar plătesc unde lucrez și ei plătesc mai departe
Solicitați mai multe detalii de aici :
Biroul ataşatului pentru probleme de muncă și sociale pentru RF Germania și Austria

Dna. Mihaela Mădălina TULEU

Ataşat pentru probleme de muncă și sociale
Tel: +49 (0)30 212 39 108
Fax: +49 (0)30 212 39 399
E-mail: berlin.social@mae.ro