Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Procedura de transfer
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Procedura de transfer

Bună ziua. Dacă vreau sa ma transfer dintr-un spital în alt spital, pe același post dar medicul șef al secției nu-mi aproba, se poate face transferul doar cu aprobarea managerului?
jurescumaria, utilizator