avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 813 soluții astăzi
Forum Discuţii diverse Răspunsuri în comunitate Buna ziua Cand se genereaza voucherul pentru programul ...
Discuție deschisă în Răspunsuri în comunitate

Buna ziua Cand se genereaza voucherul pentru programul Rabla ...

Buna ziua
Cand se genereaza voucherul pentru programul rabla electrocasnice 2022?
Intreb deoarece m-am inregistrat , mi-au fost validate datele dar in sectiunea ** Genereaza voucher** nu apare nimic , la fel si in sectiunea **Voucherele mele**
Multumesc

Alte discuții în legătură

Declaratia d 112 pentru anul 2014 elga50 elga50 Pentru cei interesati, va anunt ca a aparut varianta [b]D112 pentru anul 2014[/b]. In ... (vezi toată discuția)
Buna dimineata. tocmai ce mi am luat o teapa pe internet si am ... Anonimulanon Anonimulanon Buna dimineata. Tocmai ce mi am luat o teapa pe internet si am decis sa va explic ce s a intamplat si ce sanse am sa rezolv ceva. Deci. In weekend am facut o ... (vezi toată discuția)
Stoparea unei expertize contabile judiciare fără temei (întâi soluţionarea contestaţiilor, şi apoi expertiza, dacă mai e nevoie) ! rmf rmf Am fost daţi în judecată abuziv (şi inducând în eroare Organele Judiciare - e Faptă Penală) de către \\"şefii\\" unei Asociaţii de Proprietari ... (vezi toată discuția)