Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general Facturile din domeniul horeca se vor transmite prin ...
Discuție deschisă în Contabilitate în general

Facturile din domeniul horeca se vor transmite prin e-factura?

Facturile din domeniul horeca se vor transmite prin e-factura începand cu 01 iulie???
Daca da, atunci intrebarea este: se transmit toate sau doar cele care se achita cu OP??? celelalte sunt deja cuprinse si transmise zilnic prin ""raportul Z"'al casei de marcat !?!
george-neagu, moderator
Ce vindeti mai exact catre alte firme?
prin e facrura se transmit numai facturile emise co op sau chitanta,catre unitati bugetare.
cinzarile cu bon fiscal,)fara factura) nu se transmit.