Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Tichete de masa de 30 lei
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Tichete de masa de 30 lei

Buna ziua,

Daca salariile pentru luna iunie se platesc in iulie iar comanda de tichete pentru luna iunie se face in iulie, se poate face comanda pentru tichete de masa de 30 lei pentru luna iunie ?

Multumesc!

Elena Andreea, administrator
Buna ziua,
Pentru mai multe informatii legate de majorarea tichetelor de masa, accesati linkurile urmatoare:
- www.avocatnet.ro/articol_616...
- www.avocatnet.ro/articol_618...