Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Salarii Aplicare L 330/2009
Discuție deschisă în Fiscalitate - Salarii

Aplicare L 330/2009

Vreau sa stiu daca a aparut ceva in legatura cu punerea in aplicare a legii salarizarii unice.Am auzit ca a aparut o H.G si ca ar prevede ceva fara sporuri(salariul de incadrare la nivelul anului 2009 si sporuri nu mai mari de 30%) poate fi posibil asa ceva.Daca stie cineva sa-mi comunice si mie nr si data aparitiei.Multumesc mult.Astept.
da, ordin MMFPS nr. 32/11.01.2010
da, ordin Administratie publica nr.42/2010 pentru monitorizarea si controlul aplicarii prevederilor Legii-cadru nr. 330/2009 privind salarizarea unitara a personalului platit din fonduri publice la nivelul institutiilor si autoritatilor publice ale administratiei locale, M.of nr.31/15.01.2010

tocmai au anuntat ca in sedinta de miercuri vor discuta o h.g. care sa reglementeze interpretarile la legea salarizarii unice

[ link extern ] /
nadia zbarce, utilizator
mii de multumiri celor care au citit mai mult ca mine=D>