avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 190 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Recuperări de creanţe, datorii, ... Am luat un credit pt refinantare la alta banca și nu ...
Discuție deschisă în Recuperări de creanţe, datorii, Probleme cu băncile

Am luat un credit pt refinantare la alta banca și nu l am achitat ...

Am luat un credit pt refinantare la alta banca și nu l am achitat integral ce pot face?
Cel mai recent răspuns: Dooo , utilizator 21:18, 12 Iulie 2022
1 din 1 utilizatori consideră
acest răspuns util
Depinde in ce stadiu va aflati. S-a declarat scadent anticipat creditul? Sunteti in executare?


Madalina Pascu a scris:

Depinde in ce stadiu va aflati. S-a declarat scadent anticipat creditul? Sunteti in executare?

Am luat credit de la banca sa refinantez o alta și nu am putut refinanta pe tot și nu pot duce adresa de inchidere . Ce pot sa fac?

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Refinantare newguy newguy Am facut o refinantare la o banca din Bucuresti. Cand am semnat contractul mi s-a explicat ca trebuie sa aduc adresele de inchidere de la cealalta banca unde ... (vezi toată discuția)
Probleme cu banca melailie melailie buna seara. va rog daca se poate sa ma ajute cineva sa imi dea o sugestie sau un sfat in legatura cu problemele pe care le am cu volksbank. in luna aprilie ... (vezi toată discuția)
Cesiune creanta neinscrisa in cartea funciara teisoara teisoara Buna ziua, > > > ma aflu in urmatoarea situatie: -in 2007 am contractat uncredit de nevoi > personale cu garantie imibiliara la ABN Romania ... (vezi toată discuția)