Forum Discuţii juridice Recuperări de creanţe, datorii, ... Am luat un credit pt refinantare la alta banca și nu ...
Discuție deschisă în Recuperări de creanţe, datorii, Probleme cu băncile

Am luat un credit pt refinantare la alta banca și nu l am achitat ...

Am luat un credit pt refinantare la alta banca și nu l am achitat integral ce pot face?
Depinde in ce stadiu va aflati. S-a declarat scadent anticipat creditul? Sunteti in executare?

Madalina Pascu a scris:

Depinde in ce stadiu va aflati. S-a declarat scadent anticipat creditul? Sunteti in executare?

Am luat credit de la banca sa refinantez o alta și nu am putut refinanta pe tot și nu pot duce adresa de inchidere . Ce pot sa fac?