avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 409 soluții astăzi
Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general Buna ziua, Va rog sa ma ajutati intr-o ...
Discuție deschisă în Contabilitate în general

Buna ziua, Va rog sa ma ajutati intr-o problema....singurului ...

Buna ziua,

Va rog sa ma ajutati intr-o problema....singurului salariat de pe firma i s-a incheiat contractul de munca ijn iulie...trebuie sa anunt ANAF prin 010 ca societatea nu mai are salariati?care este procedura?...pana cand se depune 010?
Cel mai recent răspuns: Iulian MANEA , Contabil 11:42, 17 Iulie 2022
Dacă nu mai angajați pe nimeni în locul lui, atunci trebuie depusă online declarația 700 în termen de 15 zile.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Ce declarație depun la anaf? ionela11 ionela11 Buna ziua, Daca societate nu mai are nici un angajat din luna iulie 2022 si nici nu vrea sa mai angajaze pe nimeni ce declaratie trebuie sa depuna la ... (vezi toată discuția)
Am un angajat cu 1 februarie 2012, pana cand depun decl. 010 pentru mentiuni? dacidaci dacidaci Cu data de 1 Februarie am un angajat(este singurul, dar firma a mai avut salariati) si vreau sa stiu pana la ce data depun declaratia 010 (pentru aceasta ... (vezi toată discuția)
Declaratia 112 rectificativa Myahella Myahella Buna ziua. In luna februarie am deschis un srl cu obiect de activitate service auto. Din luna februarie pana in prezent nu am avut salariati. Din lipsa de ... (vezi toată discuția)