Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general Buna ziua, Va rog sa ma ajutati intr-o ...
Discuție deschisă în Contabilitate în general

Buna ziua, Va rog sa ma ajutati intr-o problema....singurului ...

Buna ziua,

Va rog sa ma ajutati intr-o problema....singurului salariat de pe firma i s-a incheiat contractul de munca ijn iulie...trebuie sa anunt ANAF prin 010 ca societatea nu mai are salariati?care este procedura?...pana cand se depune 010?
Dacă nu mai angajați pe nimeni în locul lui, atunci trebuie depusă online declarația 700 în termen de 15 zile.