Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general S-au dublat 2 facturi la clienti.
Discuție deschisă în Contabilitate în general

S-au dublat 2 facturi la clienti.

Buna ziua,
Am urmatoarea situatie s-au dublat 2 facturi la clienti emise din greseala si acum trebuie sa fac un proces verbal de numerotare a unei noi serii de facturat, in care trebuie sa spun ca emit facturile cu acelasi nr iar pana la numerele respective sunt anulate toate facturile.
Ma puteti ajuta cu un astel de proces verbal ...model editabil?
george-neagu, moderator