Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general Bună ziua, Va rog sa mă ajutați intr o ...
Discuție deschisă în Contabilitate în general

Bună ziua, Va rog sa mă ajutați intr o speta...societatea ...

Bună ziua,
Va rog sa mă ajutați intr o speta...societatea microîntreprindere are in luna iunie 3 salariați cu normă întreagă și depune 112 trimestrial....începând cu ce luna trebuie sa se înregistreze cu 112 lunar?...ce declarații trebuie să depună...010 sau/și 700?...și ce termen de depunere au?

Mulțumesc
doar de la anul schimba perioada la lunar pt D112.