Forum Discuţii contabile şi ... Impozite şi taxe locale Buna ziua! Posed o cladire cu destinatie mixta si am ...
Discuție deschisă în Impozite şi taxe locale

Buna ziua! Posed o cladire cu destinatie mixta si am depus ultimul ...

Buna ziua!
Posed o cladire cu destinatie mixta si am depus ultimul raport de evaluare in 2020. Cu noua lege nu-mi este clar daca impozitul se va calcula dupa grila notariala sau dupa raportul de evaluare?
Multumesc
~ Conținut șters la cerere ~