Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... Bună seara aș vrea să știu dacă soțul meu poate ...
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

Bună seara aș vrea să știu dacă soțul meu poate să bage ...

Bună seara aș vrea să știu dacă soțul meu poate să bage divorț la urgență în tribunal fără actele mele menționez că sunt plecată afară din țară
Bună seara dacă am sechestru pe bunuri mașina casă care sunt bunuri comune și soțul vrea să divorțeze menționez că creditele sunt doar pe numele meu el nu plătește nimic se poate face partaj vă rog să ma ajutați să înțeleg
Tabarana, utilizator