Forum Discuţii diverse Răspunsuri în comunitate Bună ziua.Doresc să cumpăr o motocicletă adusă ...
Discuție deschisă în Răspunsuri în comunitate

Bună ziua.Doresc să cumpăr o motocicletă adusă din Olanda ...

Bună ziua.Doresc să cumpăr o motocicletă adusă din Olanda acum 6 ani.Nu a fost inmatriculat.La ce surprize băneşti mă pot astepta dacă vreau să inscriu în românia?Multumesc.
~ Conținut șters la cerere ~