Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Am un SRL si ca activitate secundara codul CAEN 5520.
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Am un SRL si ca activitate secundara codul CAEN 5520.

Buna ziua,
Am un SRL si ca activitate secundara codul CAEN 5520. Am o casa cu 3 camere pe care as dori sa o inchiriez in regim hotelier, nu ca pensiune neaparat. Imi trebuie certificat de clasificare pentru asta si care ar fi impozitul pe venit care ar trebui platit in acest caz?
george-neagu, moderator