Forum Discuţii juridice Recuperări de creanţe, datorii, ... Donatie frauduloasa?
Discuție deschisă în Recuperări de creanţe, datorii, Probleme cu băncile

Donatie frauduloasa?

Ce se intampla daca se banuieste ca un contract de donatie a fost facut cu scopul de a evita un potential sechestru al bunurilor incrise in acel contract?
friend386, utilizator
Creditorul poate cere in instanta revocarea donatiei . Trebuie sa dovedeasca ca donatia s-a făcut in dauna creditorilor .
~ Conținut șters la cerere ~