Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Bună ziua, am construit o cladire fara autorizație ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Bună ziua, am construit o cladire fara autorizație de construire ...

Bună ziua, am construit o cladire fara autorizație de construire in 2008 pe un teren propietate de numai 36 m2.. In aceasta cladire tin 100 porumbei care au acces la libertate. Vă rog sa-mi spuneti daca exista vreo posibilitate să nu mi-o demoleze. Vă mulțumesc anticipat, Daniel.
Trebuie sa faceti demersuri la primarie pentru a obtine autorizatie de ctie.