Forum Suport Tehnic Ajutor privind utilizarea ... Bună seara. O întrebare legată de acest site: ...
Discuție deschisă în Ajutor privind utilizarea facilităţilor Avocatnet.ro

Bună seara. O întrebare legată de acest site: Tocmai am plătit ...

Bună seara.
O întrebare legată de acest site:
Tocmai am plătit abonamentul de 6 luni pentru a putea citi toate articolele de pe acest site și tot nu pot avea acces la ele... De ce se întâmplă asta?
Mulțumesc
Bună dimineața,

O să trimit mesajul dvs. la departamentul Vânzări, cu siguranță în cursul zilei de mâine se va rezolva problema.

Zi frumoasă,
Manuela

---
LE 16.08.
Colegii mei spun că problema nu este de ordin tehnic, ci faptul că v-ați făcut abonamentul pentru alt cont decât cel de pe care ați accesat articolele.
Mulțumim pentru că ne urmăriți, toate cele bune.
Manuela Rășină, administrator