avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 619 soluții astăzi
Forum Suport Tehnic Ajutor privind utilizarea ... Bună seara. O întrebare legată de acest site: ...
Discuție deschisă în Ajutor privind utilizarea facilităţilor Avocatnet.ro

Bună seara. O întrebare legată de acest site: Tocmai am plătit ...

Bună seara.
O întrebare legată de acest site:
Tocmai am plătit abonamentul de 6 luni pentru a putea citi toate articolele de pe acest site și tot nu pot avea acces la ele... De ce se întâmplă asta?
Mulțumesc
Cel mai recent răspuns: Manuela Rășină , administrator 08:01, 15 August 2022
2 din 2 utilizatori consideră
acest răspuns util
Bună dimineața,

O să trimit mesajul dvs. la departamentul Vânzări, cu siguranță în cursul zilei de mâine se va rezolva problema.

Zi frumoasă,
Manuela

---
LE 16.08.
Colegii mei spun că problema nu este de ordin tehnic, ci faptul că v-ați făcut abonamentul pentru alt cont decât cel de pe care ați accesat articolele.
Mulțumim pentru că ne urmăriți, toate cele bune.
Ultima modificare: Marți, 16 August 2022
Manuela Rășină, administrator

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Paginile se incarca greu ContSters181996 ContSters181996 Buna ziua. Paginile avocatnet se incarca foarte greu.Nu stiu daca este de la mine sau este o problema tehnica. (vezi toată discuția)
Abonament premium - factura RoscaWork RoscaWork Buna seara, am achitat (on line - in data de 24.01.2021) un abonament premium pt. abonat Roscawork (300lei + TVA). Va rog sa-mi facturati serviciul pe cui ... (vezi toată discuția)
Nu se mai transmite " discuții interesante din forum " în același ... MatacheDana MatacheDana Nu se mai transmite \" Discuții interesante din forum \" în același format ca până-n februarie ? Nu mai poate fi accesat (vezi toată discuția)