Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Ce riscuri presupune sa imi ofer apartamentul ca sediu ...
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Ce riscuri presupune sa imi ofer apartamentul ca sediu social?

Ce riscuri presupune sa imi ofer apartamentul ca sediu social pt o firma nou infiintata pt prestari/ intermedieri servicii, fara activitate in sediu ?
Pot inchiria apartamentul in paralel ?
george-neagu, moderator