avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 584 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Ce riscuri presupune sa imi ofer apartamentul ca sediu ...
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Ce riscuri presupune sa imi ofer apartamentul ca sediu social?

Ce riscuri presupune sa imi ofer apartamentul ca sediu social pt o firma nou infiintata pt prestari/ intermedieri servicii, fara activitate in sediu ?
Pot inchiria apartamentul in paralel ?
Ultima modificare: Miercuri, 17 August 2022
george-neagu, moderator

Alte discuții în legătură

Vreau sa imi deschid un srl dar nu detin un spatiu. cipdy cipdy Buna Seara ! Vreau sa imi deschid un SRL dar nu detin un spatiu pt Sediu Social....am gasit o firma care se numeste SediuVirtual si care ofera servicii de ... (vezi toată discuția)
Firma doar cu sediu social fara punct de lucru? DAYANA_Only DAYANA_Only Daca X s.r.l. desfasoara : - caen 4690 - Comert cu ridicata nespecializat - caen 4618 - Intermedieri in comertul specializat in vanzarea produselor cu ... (vezi toată discuția)
Deducerea chieriei si a altor cheltuieli pentru o firma care functioneaza in alt spatiu decat sediul social. stildeviata stildeviata De putin timp am infiintat un SRL avand ca domeniu de activitate Publicitate- cod CAEN 731.Pentru sediu social am incheiat un contract de comodat la o adresa ... (vezi toată discuția)