Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Buna ziua, Mama mea a avut pensie anticipata cu un ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Buna ziua, Mama mea a avut pensie anticipata cu un punctaj de ...

Buna ziua,
Mama mea a avut pensie anticipata cu un punctaj de 0.86 iar cand a iesit la limita de pensie punctajul a scazut.
Poate sa ma lamureasca cineva care sunt pasii pentru a afla unde s-a gresit sau ce trebuie facut ?
multumesc anticipat.
Mergeti la casa teritoriala de pensii unde veti afla toate raspunsurile.Doar acolo s-a facut calculul,nu?
Trimteti prin mesaj privat la mine cele doua decizii impreuna cu anexele lor.