Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Buna seara, pensionar pe caz de boala este considerat ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Buna seara, pensionar pe caz de boala este considerat pensionar ...

Buna seara, pensionar pe caz de boala este considerat pensionar si nu pot plati retroactiv?
Ce vreți să plătiți retroactiv`?